Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyHlavní stránkaVsetín - Ostatní inzeráty

Vsetín - Ostatní inzerátyVsetín - Ostatní inzeráty

Vsetín - Mezi ostatní inzeráty můžete vkládat ztráty a nálezy, věci, které nechcete prodat, ale darovat, poškozené zboží, věci na výměnu apod.

Zobrazeno 0-3 inzerátů z 3

Obchodně administrativní pracovník

[23.02. 2017] - Vsetín
Dohodou

náhled

Požadujeme min. SŠ vzdělání, výborné prezentační dovednosti, komunikativnost, samostatnost, znalost práce na PC, ochotu vzdělávat se. Fixní odměna, bonusy, provize. Vhodné i pro absolventy. Nástup dle dohody.

145x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

Práce ve Vsetíně

[20.09. 2016] - Vsetín
Dohodou

náhled

Generali pojišťovna a.s. přijme do týmu oblastní kanceláře Vsetín 2 obchodní zástupce. Náplň práce - obsluha stávajících a vyhledávání nových klientů. Požadujeme: min. SŠ vzdělání, čistý trestní rejstřík, komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup. Nabízíme: kontakty, zaškolení, zázemí oblastní kanceláře, finanční podporu nad rámec provizí na 24 měsíců. 3 měsíce DPP s fixem. V případě zájmu o ....

185x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat


Poradce pro soukromou klientelu

[19.05. 2016] - Vsetín
Dohodou

náhled

Do týmu oblastní kanceláře přijmu 2 poradce. Náplň práce - obsluha stávajících a vyhledávání nových klientů. Požaduji: min. SŠ vzdělání, čistý TR, komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup. Nabízím: kontakty, zaškolení, zázemí oblastní kanceláře, finanční podporu nad rámec provizí na 24 měsíců. V případě zájmu o účast ve výběrovém řízení zašlete životopis na uvedený e-mail.

209x
Nabídka
Chybný inzerát Chybná kategorie
Editovat / Smazat / Topovat

1